Hakkımızda

Web sitemiz 2021 yılında hizmete açılmıştır ve uzun yıllar siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açık olacaktır. Sitenin amacı sizlere sağlıklı yaşam ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sunmaktır. Birlikte her geçen gün daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.

Değerli kullanıcılarımız, önümüzdeki günlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapımıza büyük önem veriyoruz. Web sitemizdeki verileri ve makaleleri size kesintisiz olarak ulaştırmak için ekibimiz sürekli çalışmaktadır. Ekibimiz siz değerli kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için her gün elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Öneri Ve Şikayetler

Web sitemizi sizinle birlikte geliştirmekten büyük mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Öneri ve şikayetleriniz doğrultusunda her gün sitemizde iyileştirmeler ve aksiyonlar yaparak sizlere daha iyi bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Bu yüzden bize bildirmekten ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

sagliklist.com ekibi