Acil Diş Hastanesi İstanbul Tel: 0533 582 82 79

Anadolu Yakası Devlet Özel Avrupa Yakası Klinikleri

Diş sağlığı merkezi olmanın bilincinden hareketle, son teknoloji standartları doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek , ülke şartlarına uygun,yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir. İstanbul acil diş hastanesi sizler için 7 gün 24 saat açık olarak tüm tedavileri ağrısız olarak uygulamaktadır.

Klinik olarak, sunduğumuz hizmetler geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

    1. Acil Diş Tedavisi: Ani diş ağrıları, kırık dişler veya diğer acil durumlarınız için hızlı ve etkili nöbetçi dişçi çözümleri sunuyoruz.

    2. Diş Temizliği ve Muayenesi: Diş sağlığınızı korumak için düzenli olarak yapılması gereken temizlik ve muayene işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

    3. Diş Dolgusu ve Kaplamalar: Çürükler veya diş eksiklikleri için dolgu ve kaplama hizmetleri sunuyoruz.

    4. Kanal Tedavisi: Enfeksiyonlu veya hasarlı dişler için kanal tedavisi uyguluyoruz.

    5. Diş Beyazlatma: Estetik kaygılarınıza yanıt vermek için diş beyazlatma hizmeti sunuyoruz.

    6. Acil Diş Çekimi: Gerekli durumlarda diş çekimi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak. Sizlere acil diş hastanesi bünyesinde son teknik planlama hizmetini ücretsiz sunuyoruz.

İstanbul genelinde en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır. Dünya standartlarında, uluslararası onay almış cihazlar ile hizmet veren bir kurumdur. Hem tedavi sürecinde, hem de tanı aşamasında oldukça gelişmiş cihazlar ve röntgen görüntüleme cihazları kullanmaktadır. Acil diş hastanesi olarak tüm kadromuz ve teknik ekibimiz ile, hem tedavi hem de tanı sürecinde hastalarımızın yanında oluyoruz. Sadece tedavi ve tanı sürecinde değil, aynı zamanda tedavi sonrasında da bakım ve diş sağlığı hakkında hastalarımıza destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Şişli`de gece açık dişçi var mı diye merak ediyorsanız, sürekli olarak yanınızda. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca uzman hekim kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmek için yanınızda olacağız. Tıpkı gündüz bir mesai saatinde nasıl tedavi hizmeti alıyorsanız, aynı ve hatta ileri tetkik tedavi yöntemlerine de ulaşabilmeniz mümkün. Uzman hekim kadromuz hakkında bilgi almak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan kadromuz sayfasından bizi tanıyabilirsiniz.

Oy Ver

Yorum yapın