Beşiktaş Nöbetçi Dişçi | 0533 582 82 79 | 24 Saat Acil Diş Hastanesi Beşiktaş - Sağlık List

Beşiktaş Nöbetçi Dişçi | 0533 582 82 79 | 24 Saat Acil Diş Hastanesi Beşiktaş

Beşiktaş Nöbetçi Dişçi – 24 Saat Açık

Acil Diş Hastanesi Tel: 0533 582 82 79

Evrensel ve etik değerler çerçevesinde, ağız ve diş sağlığı eğitimi ile tedavi hizmeti vermektedir. Güçlü öğretim üyesi kadrosu ile klinik tedavi hizmetlerinin niteliğini sürekli arttırıyordur. Beşiktaş dişçi bu alanda gereksinim ve sorunlara uluslararası standartlarda yanıt verebilen; yenilikçi, öncü ve referans alınan bir Beşiktaş acil diş hekimi olmaktır.

Beşiktaş 24 saat açık diş dolgusu tedavisi

Gece açık diş tedavisi protez tamiri

Beşiktaş acil diş hekimi telefon numarası

Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi

Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi

Beşiktaş nöbetçi dişçi sayesinde diş sağlığı konusunda bilmemiz gereken birçok şey var. Diş bakımı konusunda da aynı şekilde. İlk olarak bilmemiz gereken şeyin dişlerimizi düzenli olarak fırçalamak olduğunu söylemeliyim. Bu kazanılmış bir alışkanlık ise çok faydalı olabilcek bir davranıştır. Beşiktaş dişçi sizler için temel bir uygulama olması sebebiyle birçok yerde diş sağlığı konusunda ilk olarak dişlerinizi fırçalayın derler. Hatta bu davranışı çocuklara da küçük yaştan kazandırmak hem ailelerine hem de çocuklarına faydalı olacaktır.

Beşiktaş dişçi sizlere temel bilgilendirmemizi yaptıktan sonra dişlerimizde meydana gelen bazı rahatsızlıklardan bahsedelim. Mesela çok önemsemediğimiz ama aslında ciddi sorunları da beraberinde getiren diş eti kanamaları ağız ve sağlığımızı tehdit eden unsurları barındırıyor. Diş etinizin kanadığını ne zaman görebilirsiniz? Beşiktaş dişçi görsel ağız içi kanamalarını dişlerinizi fırçalarken görebilirsiniz. Dişlerinizi fırçalamaktanda kaynaklı olan ama asıl kaynağın o değil vücudun demir eksikliği olan diş eti kanamaları önem arz etmekte.

Misyonumuz

Beşiktaş nöbetçi dişçi kliniklerinde tanı ve hasta tedavi hizmetlerini uzman hekim kadrosu ile takım ruhu içerisinde, bireysel (individuel) tedavi yaklaşımını esas alarak çağdaş bilgi, beceri ve ileri teknoloji ile gerçekleştiren, ağız ve diş sağlığı koruyucu uygulamalarını ve düzenli kontrollerini tutum haline getirmiş ve böylece uzun ömürlü diş tedavileri sunan, toplumun ağız ve diş sağlığı bilincinin geliştirilmesi ve korunması için bilimsel toplantılar düzenlenmesine destek veren, bu konuda Üniversite olmaktadır. Beşiktaş nöbetçi dişçi ile kamu ve özel sektör kurumları, sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak sosyal sorumluluk projeleri geliştiren, toplumun ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirilmesi ve eğitilmesi amacıyla kitap, dergi, broşür ve benzeri basımların yapılmasına, yazılı ve görsel basın organlarında programların düzenlenmesine destek veren, hastalarının ve meslektaşlarının haklarına ve etik değerlere saygı gösteren bir nöbetçi dişçi olmaktır.

5/5 - Oy verildi.

Yorum yapın