Eyüp Nöbetçi Dişçi | 0533 582 82 79 | Acil Diş Kliniği Eyüp

Eyüp Nöbetçi Dişçi – Gece 24 Saat Açık Acil Diş
Tel: 0533 582 82 79

Dişleriyle ilgili sorun yaşayanlar çok ağrı yaşamaktadır. Bu yüzden dişlerdeki sorunların kısa sürede ortaya çıkarılıp bir an önce çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Bunun için Eyüp bölgesinde dişlerinden rahatsızlık yaşayan hastalar kendine yakın bulunan Eyüp acil diş doktoru sayesinde sağlığına kavuşmaktadır. Eyüp nöbetçi dişçi bölgesinde kendi alanında uzman ve tecrübesiyle kendini kanıtlamış hekimleri sayesinde başarılı operasyonlar yapılmaktadır.

Eyüp Dişçi Kliniğinde Kaliteli Hizmet Nasıl Verilir?


Mümkün olduğunca müşterilerinin diş sorunlarına ağrısız ve acısız bir şekilde çözüm getirme amacındadır. Dişlerle ilgili en küçük sorunlardan en büyük sorunlara kadar garantili diş tedavileri yapılmaktadır. Güler yüzlü doktorları, yardımcıları ve personelleriyle her zaman hastalarına yardımcı olmayı ilke edinmektedir. Çocuklardan yetişkinlere her yaştan hastalarına hizmet vermektedir. Çocukların korkmadan dişlerindeki sorunlardan kurtulması sağlanmaktadır. Çocuk yaşında diş sorunlarının ileride daha büyük sorunlar yaratmaması için çözüm planlaması yapılmaktadır. Hijyene en üst düzeyde önem veren klinikte bunu her yerde hissetmek mümkündür.

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen klinik doktorları yılların verdiği tecrübeyle tetkik, muayene, tedavi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her zaman kendini yenileyen klinik kendi alanındaki teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Yeni teknolojileri kliniğinde kullanan klinikte dijital platformda planlamalar ve tedavi takipleri yapılmaktadır. Yeni teknolojilerle röntgen ve tedavi yapılmaktadır. Her hasta özeldir prensibi ile yola çıkan klinik hastalarına yapılacak işlemlerin hazırlıkları, tedavileri ve sonrası ile ilgili gerekli bilgileri vermektedir. Her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan klinikte kullanılan malzemeler en iyi kalitede seçilmektedir. Eyüp nöbetçi dişçi hizmet kalitesini hiçbir zaman düşürmeyen dişçi kliniğinde hastalar her sorunlarında başka alternatif düşünmeden bu kliniğe gelmektedir.

Ayrıca hasta istese bile o hasta için uygun olmayan çözümler gerçekleştirilmez. Yanlış sonuçlar doğuracak uygulamalar kesinlikle uygulanmaz. Kişiye özel tedaviler yapılmaktadır. Tedaviden sonra gerekli kontroller mutlaka yapılmaktadır. Hastanın günlük bakımının nasıl yapılacağı konusunda yeterli bilgiler verilmektedir. Hastalarının bütçelerine uygun tedaviler uygulayarak, ekonomik çözümler getirmektedir. Eyüp dişçi her zaman için kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası birleştirilmektedir. Kendini uzman hekimlere emanet eden hastalar diş sağlığı ile ilgili bütün sorunlarıma çözüm bulmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Pazartesiden cumartesiye kadar hastalarına güler yüzlü ve sıcak ilgi ile tedavi gerçekleştirmektedir.

Dişlerle İlgili Hangi Tedaviler Yapılmaktadır?


Eyüp nöbetçi dişçi kliniği tüm ağız ve diş hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde kalıcı çözümler sunulmaktadır. Hastaları ile aile olan klinik tedavi öncesi ve tedavi sonrası her zaman hastaları ile ilgilenmektedir. Eyüp gece açık dişçi ortodonti hizmeti ile diş teli uygulaması yapmakta başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kanal tedavisi gerekli olduğu durumlarda yapılmaktadır. İmplant tedavisi gerçekleştirilmektedir. Porselen implant, takma diş ve hasta için en uygun çözüm ne ise gerçekleştirilmektedir. Protez işlemi gerçekleştirilmektedir. Diş beyazlatma tedavisinde yeni teknolojilerle sağlıklı ve bembeyaz dişler garanti edilmektedir. Lazer teknolojisinden faydalanarak ağrısız acısız kalıcı çözümler getirilmektedir. Yirmilik dişlerin çekimi, çürük dişlerin çekimi yapılmaktadır. Çene yapısındaki bozukluklar nedeniyle gerekli olan ameliyatlar gerçekleştirilmektedir.

Diş eti iltihabı hastalıkları ve diğer diş eti hastalıkları tedavi edilmektedir. Eyüp açık dişçi kliniğinde disiplinli çalışmayı ilke edinen hekimler ve yardımcıları sağlıklı dişler için gerekli tedavileri gerçekleştirmektedir. Dişlerindeki estetik sorunlarından şikâyetçi olan hastaların dişlerinin estetiği sağlanmaktadır. Çenenin bölgesel şekilde tomografisi çekilerek tedavinin kolaylaşması sağlanmaktadır. Hastalarının dişlerinin sağlıklı olması, gülümsemesinin güzel olması amaçlanmaktadır. Eyüp nöbetçi dişçi gerekli cerrahi operasyonlarla dişlerin sağlığını garantili şekilde tedavi etmektedir.

Eyüp dişçi daima dişlerdeki düzensizlikler ortaya çıkarılarak çözüm alternatifleri sunulmaktadır. Ayrıca sağlıklı dişlerin kontrolleri yapılarak kalıcılık sağlanmaktadır. Köprü işlemi gerektiğinde yapılmaktadır. Yapılacak işlemlerin avantaj ve dezavantajları hastaya anlatılarak en doğru tedavi yöntemine karar verilmektedir.

Oy Ver

Yorum yapın