Beyoğlu Nöbetçi Dişçi | 0533 582 82 79 | 24 Saat Acil Diş Hastanesi Beyoğlu - Sağlık List

Beyoğlu Nöbetçi Dişçi | 0533 582 82 79 | 24 Saat Acil Diş Hastanesi Beyoğlu

Beyoğlu Nöbetçi Dişçi Tel: 0533 582 82 79

Cumartesi ve pazar günleri dahil 7 24 saat açık olan çok nezih uzman hekimlerin bulunduğu hastane tarzında bilinen ve gülüş tasarımlarının da yapıldığı Beyoğlu nöbetçi dişçi polikliniği tüm diş ve diş eti tedavileri ile protez diş uygulaması tedavilerini gerçekleştirmektedir. Ağız ve diş sağlığı, sağlık konusunda büyük bir önem arz etmektedir ve tedavisine özen gösterilmelidir. Bundan dolayı da gideceğiniz ortodontistler işinde uzman olmalıdır. Beyoğlu dişçi kliniğinde bulunan aAlanında uzman ve profesyonel ortodontistler, polikliniğimizde kaliteli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizler için en önemli husustur.

Beyoğlu 24 saat açık diş hastanesi kliniği ile ağrısız çocuk diş çekimi,

7 Gece açık diş hekimliği kanal tedavisi,

Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi çocuk diş dolgusu tedavisi,

Beyoğlu acil diş hastanesi asistanı telefon numarasını her zaman sitemizde bulabilirsiniz.

Bayram ve tatil günlerinde 7/24 açık çocuk diş hekimi diş terapisi vs. oluyor.

Beyoğlu nöbetçi dişçi kliniği protez onarımları, tamiratı veya tam değişimleri yapılıyor,

Beyoğlu Nöbetçi Dişçi Özel Kliniği

İlk olarak muayene aşamasından oluşan ortodontik tedavide, detaylı olarak inceleme ve araştırma yapıldıktan sonra ortodontik tedaviye ihtiyacınız olup olmadığına karar verilmesiyle tedaviye başlanır. Yaklaşık tedavi süresi ve tedavi maliyeti sizlere bildirilir. Ortodontik tedaviye başlanmadan önce ağzınızda çürük diş olup olmadığı tespit edilir, eğer çürükler varsa gerekli tedaviler uygulanır. Yine önceden var olan diş eti problemleriniz de çözüme kavuşturulur. Tam olarak ortodonti tedavisine başlamadan önce hekimler, tüm dolguları ve diş taşı temizliğini yapmaktadır. Beyoğlu dişçi tüm bunların sonunda ortodontik tedavi yapmanız uygunsa planlama aşamasına geçiş yapılır. Bu aşamada amaç, kayıt ve verileri toplamaktır. Ağız ve diş fotoğraflarınız çekilir. Alt ve üst çene ölçüleriniz alınır. Yan kafa filminiz, el ve bilek filminiz, ön ve arka yön kafa filminiz çektirilir. Genişletme apareyi ya da hareketli aparey tedavisi için gerekli ölçüler alınır. Bu kayıtların toplanmasının ardından bu veriler doğrultusunda hekimimiz o gün ya da başka bir güne randevu verir ve tedavi sürecinizi planlar. Daha sonra en önemli aşama tedavi aşamasına geçilir. Bu tedavi ağrılı bir tedavi olarak düşünülmelidir fakat öyle değildir. Eğer braket yapıştırılan bir tedavi görüyorsanız, tedaviye genelde üst çeneden başlanır ve alt çeneye birkaç seans sonra geçilir. Tedaviye başlandığında bir ya da daha fazla azı dişinize bant geçirilir. Daha sonra braketler yapıştırılır. Braketlerin takımından sonra ark telleri takılır. Beyoğlu nöbetçi dişçi son olarak ark telleri ligatür telleri veya elastik lagatürlerle braketlere bağlanır. Tüm bu işlemler neticesinde ortodontik tedaviniz başlamış olmaktadır. Ortodontistimiz bir sonraki randevu tarihini sizlere bildirecektir. Randevularınıza düzenli olarak gelmelisiniz.

Beyoğlu Nöbetçi Dişçi Tedavi Sonrası Ne Yapar?

Tedavinin ilk aşamasının sonrası aslında pekiştirme tedavisidir. Ortodontik tedavi ile dişlerinizin düzeltilmesinden sonra dişi saran dokular, kemik dokunun henüz tam olarak olgunlaşmamasından dolayı zaman gerekmektedir. Ortodonti tedaviniz için dişinize takılan tel veya diğer aygıtlar çıkarıldıktan sonra dişleriniz eski pozisyonlarına dönmek istemektedir. Bunu engellemek için tedavi sonrası olan pekiştirme tedavisi uygulanması gerekmektedir. Pekiştirme tedavisinin süresi ve bu tedavi esnasında kullanılacak aygıt türü, ortodonti tedavinizin süresi, yaşınız, tedaviniz esnasında gerçekleştirilen diş hareketine göre değişiklik göstermektedir. Ortodontistimiz size en uygun pekiştirme aygıtını tespit etmekte ve braketleriniz çıkardığı gün bu aygıtı takmaktadır. Bu apareyler dişlere bir kuvvet uygulamamaktadır. Bundan dolayı bir sorun teşkil etmemektedir. Apareylerinizi temiz ve güvende tutmaya, özenli bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Ağzınıza uygun olmadığını hissettiğiniz aygıtlar kullanıldığında hekiminize bildirmelisiniz. Aslında aktif bir tedavi olmayıp, sabır gerektiren bir süreçten oluşmaktadır. Ortodonti tedavisi sonrası sizlerde değişiklikler elbette olabilmektedir. Sesinizde az da olsa değişim gerçekleşebilir. Çiğneme alışkanlıklarınız zamanla düzgün hale gelir. Estetik ve psikolojik olarak rahatlar, artık daha güzel bir görünüme sahip olursunuz. Gülümsemelerinizi çekinmeden gerçekleştirirsiniz. Dişlerinizi saklamak yerine, dişlerinizi gösterme çabasında olursunuz. Tedavi için tercih ettiğiniz Beyoğlu dişçi hizmetleri sayesinde sağlıklı dişlere ve sağlıklı bir ağza sahip olursunuz.

5/5 - Oy verildi.

Yorum yapın