Fatih Nöbetçi Dişçi | 0533 582 82 79 | Acil Diş Kliniği Fatih

Fatih Nöbetçi Dişçi – Gece 24 saat Cumartesi Pazar Tatilde Açık
Telefon: 0533 582 82 79

Ağız ve diş tedavilerinde en kusursuz müdahale
Meslek alanında ağız ve iç kısmında oluşan tüm problemlerde diş yapısına en uygun uygulama ne ise gereğince kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fatih dişçi tarafından uygulanan tüm operasyonların öncelikli olarak sağlıklı ve güvenilir aşamalardan geçmesi için öncü olan fatih nöbetçi dişçi kliniği, birçok alanda güvenilir olarak doğru uygulama gerçekleştirmektedir. Başta en sık yaşanan sorunlar arasında yer alan ağız içi boşlukların doldurulması için gerekli olan implantoloji dalında kusursuz aşamalar ile hastaların problemlerine kalıcı çözüm bulunmaktadır. Çene boşluğuna yapay kök takılarak gerçekleştirilen tüm tekniklerin alt yapısı olarak sağlanmaktadır. Fatih nöbetçi dişçi personellerinin profesyonellik gerektiren uygulamalar genel olarak 3 ve 4 ay süreç ile gerçekleştirilmektedir.

Fatih Dişçi Estetik Diş Tedavilerini de Yapmaktadır


İnsan yapısına hiç bir şekilde alerjik reaksiyon yaratmayan, çok uzun yıllar boyunca beden ile bütünleşerek kullanılabilen tekniğin en iyi şekilde uygulaması gerçekleştirilir. Işığı geçirmeyen ve doğala çok yakın görünen bir yapıya sahip olmaktadır. Sık olarak tercih edilen ve sürekli yoğun talep halinde istenen uygulama, en iyi şekilde profesyonel aşamalardan geçerek uygulanır. Diş eti hastalıklarına karşı birebir olan bir uygulamadır. Fatih nöbetçi dişçi kısa zaman içerisinde ağız içi yapısı ile bütünleşerek uygulama gerçekleştirilir. Isı ve sıcağa karşı oluşan hassasiyetin tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Eski zamanlarda sıklıkla kullanılan metal alaşımların yerine tercih edilen bir uygulamadır.

Fatih nöbetçi dişçi kliniğinde düzenli aralıklar ile doktor kontrolünde gerçekleştirilmesi gereken uygulama, en iyi aşamalardagerçekleştirilir. Özel olarak birçok alanda hizmet sunmak için farklı aşamaları bulunur. Kişiler düzensiz bir şekilde evde kendi imkânları ile denedikleri taktirde diş yapısında büyük oranda hassasiyet meydana gelebileceğinden ötürü fatih dişçi garantisi ve güvencesi altında gerçekleştirilebilir. Fatih nöbetçi dişöi tavsiyesi olarak ,bir iki saat içerisinde gerçekleştirilen uygulama, her alanda gereklidir.

En sık uygulanan yöntemlerden biri porselen lamine
Mükemmel estetik bir görünüm elde etmeyi sağlayan uygulama, kısa süre içerisinde birçok insan tarafından yoğun şekilde ilgi görmüştür. Çok doğal bir yapıya sahip olması nedeni ile ışığı geçirgenliği yüksek olup, ana diş yapısından farksızdır. Uzun yıllar ağız bakımını koruyan insanların tekrar yaptırma gibi gerekçeleri bulunmamaktadır. Ön kısımlarda meydana gelen çürümelerde, ağız içindeki büyük boşlukların doldurulmasında oldukça etkili bir unsurdur. Kalıtsal olarak meydana gelen yapı bozukluklarının da önüne geçebilmek için birebirdir.

Alınabilecek diğer hizmetler ise;

  • Protez,
  • 20 yaş arası çıkan dişlerin tedavisi,
  • Ağız ve çene cerrahi operasyonları,
  • Lazer tedavileri,
  • Protez yapım ve kullanım aşamaları,
  • Periodontoloji

Gibi birçok alanda hizmet sunulmaktadır. Dil yapımında en önemli unsurlardan biri ise, klinikte son derece profesyonel ve kusursuz hizmet gerçekleştirilmesi için, anti bakteriyel operasyon odalarında gerçekleştirilmesi gerekir. Diş tedavisinde yaş sınırlaması olmadan her yaşa özel muayene ve tedavi aşamaları uygulanmaktadır.

5/5 - Oy verildi.

Yorum yapın